S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Úvod » Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy jsou ideálním dárkem pro muže, kteří chtějí darovat své ženě, milence, mamince, babičce, přítelkyni možná i tchýni nějaký dárek a nejsou si jisti jaký..... A navíc to běhání po obchodech......

U nás si  bez stresu vyberete poukaz a navíc uděláte radost několikanásobnou: když obdarovaná dostane poukaz,

když si bude moci vybrat dekoraci sama podle svých představ

a  když dostane vybrané zboží.

Dárkové poukazy jsou vhodným dárkem pro všechny, kteří chtějí někoho obdarovat a nejsou si jisti, co by se dotyčné(mu) líbilo......

 

Dárkový poukaz zakoupíte jako jakékoliv zboží jiné zboží,  zaplatíte bezhotovostním převodem na účet a po přijetí platby dostanete email s oprávněním si kupón vytisknout sami.  V tom případě se cena rovná ceně kupónu.

 

V případě, že nemáte možnost tisku, zašleme Vám doporučeně již vytištěný kupon. Při platbě předem na účet se cena navýší o 45,- Kč za zaslání doporučeného psaní do vlastních rukou.

Při zaslání doporučeného psaní s kuponem na dobírku se cena kupónu navýší o 65,- Kč (poštovné a doběrečné).

 

Můžete také požádat (pouze při platbě na účet) o zaslání přímo obdarovávanému na jeho adresu, v tom případě je nutné to připsat do objednávky a napsat  kompletní a správnou adresu.


YzdmYWFhZG